Ronan Middle School Honor Roll 2014-2015 Quarter 3
Hey savvy news reader! Thanks for choosing local.
You are now reading
1 of 3 free articles.
Eighth Grade
3.0-3.49: Alexis M. Billedeaux, Otto Brueckmann, Anthony M. Camel, Precious L. David, Katlyn C. Evans, Anna N. Hall, Riley K. Hockema, Monieka N. Longtree, Justin R. Mays, Brandon A. Moran, Darius L. Ramsey, Daunte A. Richard, Erik M. Rodda, Jamison S. Romero, Austin M. Taylor, Ridge C. Whiting, Kyle K. Wolf
3.5-3.99: Noah M. Bettencourt, Samuel B. Cates, Patricia R. Christensen, Ashtin C.Courville, Keandru Devereaux-Trahan, Martin T. Frisk, Hayden Hawk, Tyler W. Joachim, Michael D. Koehler, Maggie B. Lund, Kane K. McAllister, Whisper L. McCrea, Marcia LC. Meyers, Anthony D. Neise, Hunter O’Connor, Keana R. OneHorn,
Sacorra Reum, Persephone Sandoval, Alexus A. Stainbrook, Kevin R. Swafford, Zane J. Walchuk, Thomas Yellow Bird III
4.00:Alexandra A. Berna, Louetta Conko-Camel, Veyanna O. Curley,
Corbin M. Davis,Michelle Lynn Davis, Kara L. Holmlund,Matson J. McClure, Corina Normandeau, Tori A. Palmer, Nicolas T. Peterson,
Tiana S. Ulutoa, Aurrora M. Watkins, Michael O. Yonkin
Seventh Grade
3.0-3.49: Rope K. Ardis, Jericho W. Billmayer, Owen W. Brown, Tyra M. Christensen, Sheadyn W. Croft, Tabitha CL. Curry, Brendon S. Daley, Eric J. Dolence, Elijah M. Durheim, Jesse D. Fimbres,
Eneas J. Kenmille, Nehemiah Evan Long, Landon Lynch, Alexia R. M. Martinez, Brayden T. Nolen, Kolby G. Reum, Garrett L.Savage,
Tyler L. Uhrich, Natalie A. Workman
3.5-3.99: Sotara E.Barnaby, Garrett T. Bartel, Cormac P.Benn,
Antawnna I. Berthelote, Julian C. Bisson, Reed A. Bocksnick, Madison P. Clairmont, Regan E. Clairmont, Ethan C. Colman,
Kieauna S.DeRoche, Shelby L. Desjarlais, Kuba K. Detwiler,
d’Artagnan Dominguez, Charlie W. Erickson, Megan R. Griffin,
Mariona R. Hedges, Cicily L. Henderson, Joshua Hunter Jore,
Destiny J. Manuel, Haley B. McDaniel, Ashtin N. McElderry, Destiny L. Myers, Francois Jr. Pepion, Christian Z. Silgen, Matthew S. Victor,
Haylee N. Walchuk, Kyra D. Waldoch, Emily S. Wheeler
4.00: Alexandra A. Berna, Louetta Conko-Camel, Veyanna O. Curley,
Corbin M. Davis, Michelle LynnDavis, Kara L. Holmlund, Matson J. McClure, Corina Normandeau, Tori A. Palmer, Nicolas T. Peterson,
Tiana S. Ulutoa, Aurrora M. Watkins, Michael O. Yonkin
Sixth grade
3.0-3.49: Mason J. Allen, Trevor R. Bartel, Jesse L. Bingham, Adrianna G. Cook, Zarec Couture, Dylan T. Davis, Mystique R. Deming, Alana L. Earthboy, Colton M. Graham, James D. Greene,
Talon J. Hawk,Macao Y. Jackson, Dylan M. Kelch, Daniel P. Kelsch, Chase R. Kintz, Danny J. Krahn, Makaila K. Learn, AudriAnna F. O’Connor, Devin J. Panzetanga, Joseph R. Parnell, Brianna R. Payne, Justice J. Quequesah, Julian L. Richard, Jayden R. Rodda, Connor A. Romero, Noah J. Sander, Isaiah R. Silgen,
William R. Taber, Sherman J. Violette, Francheska Whitworth,
Darian B.Williams
3.5-3.99: Telyn A. Ashley, Remington I. Bell, Courtney N. Bourdon,
Richard D.R. Couture, Julia L. Daley, Jessy D. Dalke, Zelos D. Gonzalez, Brant J. Heiner, Mossy C. Kauley, Maggi A. Lake, Madison M. Miller, Kylie N. Schutzmann, Skyler A. Shima, Alaina J. Swafford, Sunniva A. Whitworth, Margaret R.Wurster
4.0: Caden R. Bourdon, Lindsey Brooks, Conner L. Cornwell,
Girma Detwiler, Jeremiah Howard,Kiana L. King, Bruin G. Largent,
Tucker L. Lytton,Madeline M. McCrea, Vicente M. Ortega, Reanna J. Tucker
Fifth Grade
3.0-3.49:
DeAndre L. Black, Bailey D. Blixt, Madison F. Bluemel, Areanna J. Burke, Caitlynne R. Callahan, Kermit B. Clary,Lucas M. Delaney,
Jacob D. Drake, Noah J. Durheim,Drake Daniel Hadley, Oryssa L. Hall, Dillion T. Hawk, Austin T. Irvine-Bisson, Isabela T. R. Larios,
Emily D. Learn, Jerimiah B. McClure, Kylee L.A. Niemeyer, Janet Paredes, Imogen TL. Qualtier, Jasen M. P. Rodda, Dylan D. Sevier,
Abria B. Small Boy, Kendrik B. Smith, Kaitlyn C. Tobol, Haylie Marie Webster, Whisper S. M. Wieting
3.5-3.99: Truth T. Barnaby, Abigayle D. Bennett, LaReina Cordova,
Ruben A. Couture, Brady J. Dresden, Nicholas M. Dresen, Dominic J. Gribbin, Mekya E. Hawkins,Christopher Jones, Rylie M. Lindquist, Hailey M. Marquart, Cole C. Moran, Kaden B. Muhammad, James A. Nielsen, Allissia North Piegan, Garrett D. Plouffe, Layla Pretty On Top, Jamison C. Webster
4.0: Larenz B. Alvarez,Brittany L. Barton, Payton L. Cates, Taija R. Christensen, Olivia R. Clairmont, Linzie L. Couture, Mackenzie M. Couture, Sequoia L. Daniels, Aaliyah N. Decker, Bernard R. Gordish, Liliana M. Graves, Cadince L. Gray, Kylie J. Lund, John Lenard P. Paca,Dillon Pretty On Top, Hannah E. Rowe, Kiara A. Sherman, Ashlie L. Welker, Alexis E. Wirz, Analeta R. Yellow Bird